B-rdy instruktoři

Home / B-rdy instruktoři

B-rdy výuka je založená na spojení praxe, neustále inovované metodiky a nekončící dřiny

Martin ‘LEGi’ Auterský

Martin ‘LEGi’ Auterský

Martin alias LEGi je zálesák, prepper a B-rdy instruktor sebeobrany. V současnosti pracuje u MP v Plzni v centru města, kde denně řeší různorodé situace v oblasti páchání přestupků a trestných činů a v rámci B-rdy je instruktorem v oblasti sebeobrany.

Jakub Engelmajer

Jakub Engelmajer

Engi se od roku 2005 se pohybuje v oblasti bezpečnosti. Od roku 2019 je členem představenstva LEX a od roku 2016 zkouší jako zkušební komisař pro zbraně a střelivo jmenovaný MVČR žadatele o zbrojní průkaz na zkouškách odborné způsobilosti. Je také držitel zbrojní licence pro výuka nebo výcvik ve střelbě. Působí jako rozhodčí závodů LOS a v roce 2018 prošel v rámci první skupiny 11 členů z ČR také certifikací rozhodčího IDPA. Je držitelem certifikátu US Army USAEUR OCSURG jako Combat Lifesaver a výhradním dovozcem MPI CZ jako zbrojíř pistolí Glock.

Václav Frýdl

Václav Frýdl

Vašek se kromě taktického výcviku a profesní přípravy pro zájmové skupiny věnuje převážně dynamické střelbě IPSC. Reprezentoval ČR například na mistrovství světa v Thajsku 2022 i řadě dalších šampionátů. Jeho vášní je výkonnostní střílení a měřitelný progres našich studentů.

Tomáš Král

Tomáš Král

Tomáš "King" Král je válečný veterán s 18 letou praxí a operátor 601. skupiny speciálních sil se zkušenostmi z bojových misí v Afghánistánu. Spolupráci s B-rdy navázal prostřednictvím Hard Task Training s.r.o., kde působí jako instruktor "zelené" taktiky a Close protection. Tomáš je odborným garantem taktických postupů a instruktorem taktiky malých týmů (SUT, CQB), tactical trackingu (stopování) a služeb osobní ochrany.

Luděk ‘Sefa’ Sefzig

Luděk ‘Sefa’ Sefzig

Zakladatel B-rdy [be ready], instruktor obranné střelby a taktiky malých týmů v různých prostředích. Střelec, závodník a metodik výcviku obranné střelby, střelby z pušky a pistole. Mezinárodní rozhodčí a organizátor závodů IDPA, LOS, IPSC. Organizuje střelecké taktické soutěže BMC, Military Cup a Tactical Scenarios.

Karel Wagner

Karel Wagner

Instruktor střelecké přípravy B-rdy a AČR, velitel družstva u 41. MPR v Žatci, opakovaný mistr ČR LOS a mistr světa IDPA z Alabamy 2019.

X