Organizace závodů v military i sportovní střelbě

Home / Organizace závodů v military i sportovní střelbě

Military nebo sport – vždy se snažíme uspořádat jedinečný závod!

Závodění vnímáme jako příležitost k ověřování střeleckých dovedností. Kromě úspěšného soutěžení a pořádání závodů ve střeleckých disciplínách jako IPSC, IDPA a LOS už zhruba 10 let pořádáme v Česku ojedinělé závody zaměřené na Law Enforcement/Military použití střelných zbraní.

Posledních 5 let pořádáme téměř každý měsíc závody B-rdy Military Challenge jsou plánované jako tri-gun (puška, pistole, brokovnice) zaměřené na prohlubování dovedností moderního válečníka. Kromě střelby z dlouhých i krátkých zbraní v nestandardních situacích s využitím překážek, vozidel apod. si procvičíte například dovednosti CLS, slaňování, navigace apod. Účastníci jednotlivých kol sbírají body za dosažená procenta v závodě a ten s nejvíce body na konci roku se stává vítězem poháru B-rdy Cup.

Pro nejzkušenější střelce z řad ozbrojených složek i civilistů pořádáme soutěž B-rdy MILITARY CUP. Představte si 24hodinovou operaci pod taktickým námětem, zasazení do neznámého operačního prostoru helikoptérou, přesuny na lodi, využití přístrojů nočního vidění, střelba za nečekaných podmínek, výslech v zajetí, boj muže proti muži, psychická i fyzická únava a všeobecné vytržení mimo komfortní zónu. To vše a mnohé další Military Cup nabízí.

Baví nás i sportovat. Od roku 2017 úzce spolupracujeme a jsme členy největšího střeleckého klubu v ČR Hard Task Rangers, pro který jsme se chopili příležitosti přivést fungování mezinárodní asociace IDPA do Čech. Přeložili jsme pravidla, uspěli ve zkouškách na mezinárodní status Safety Officers a uspořádali už mnoho závodů s kapacitou až 100 střelců.

BMC a Pohár B-rdy

Celoroční pohár a pravidelné závody v Combat střelbě

B-rdy Military Challenges

MILITARY CUP

Nejkomplexnější závod pro ozbrojené složky a civilní sektor

B-rdy MILITARY CUP

IDPA

Jsme mezinárodní rozhodčí (Safety Officers) a spolupořádáme IDPA závody v Česku.

IDPA
X